Сурфер Оригиналниот Замав За Сурфање За Стоење, Замав На Отворено Од Бамбус За Деца и Возрасни

Сурфер Оригиналниот Замав За Сурфање За Стоење, Замав На Отворено Од Бамбус За Деца и Возрасни

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Сурфајте го воздухот со оригиналниот Сурфер! Овој надворешен замав за стоење за деца и возрасни повторно го измислува висечкиот замав во дворот. За употреба и како замав на дрво или како додаток на комплет за замавнување, неговата уникатна заоблена форма им овозможува на децата и возрасните (до 200 фунти) да се издигнуваат низ воздухот, обезбедувајќи поголема моќност, потези и забава со секој замав! Секоја табла за нишање е индивидуално обликувана, изшкуркана и завршена рачно за да се обезбеди оптимален квалитет и безбедност. Рачките на ова замавнување на дрвото се прилагодуваат за секоја висина, додека разноврсниот Сурфер е одличен и за оние кои бараат или мирен лизгачки замав или возбудливо возење! Сурферот се поставува за неколку минути и доаѓа со лесен за следење водич за инстилација и сите потребни компоненти. Прилагодливите рачки работат за корисници од која било висина. Сурферот е безгрижен начин да го изградите вашето јадро и да ја усовршите рамнотежата додека ги занишате грижите. Рачки за сурфање не се вклучени. Изработени од одржлив бамбус. Одличен надворешен замав за деца и возрасни. Прилагодливите рачки ја сместуваат секоја висина. Може да собере до 200 килограми. Уникатна заоблена форма дизајнирана за поголема моќност, стабилност и широк опсег на движење. Секоја табла е рачно изработена за оптимален квалитет. Одлично за подобрување на јачината на основното тело, рамнотежата и општата вежба. Лесна инстилација со вклучени сите потребни компоненти. Вклучува јаже со двојна плетенка од 60 стапки, отпорно НА УВ И мувла. Се препорачува за деца на возраст од 6 и повеќе години.

За производот

Купувачите избираат и