Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
иглу 385-легенда комерцијални кулер, гал, жолта црвена

иглу 385-легенда комерцијални кулер, гал, жолта црвена

DEN 2384.00
 

Достапно.
Од стока

ново имајќи најдобро задржување на студ во индустријата за ладилници за вода, овој ладилник Иглу ја одржува водата ладна подолго и е идеален за хидратација на мала работна екипа на работното место или во продавницата. Модерна алтернатива на традиционалниот бокал за пијалоци.Капацитет : 1 Галон Боја : Пожолтен капак и бел рачно изолиран отвор на устата ширум устата што се отвора со крилја модерна алтернатива на традиционалниот пијалок југбпа бесплатно.

За производот

Купувачите избираат и