Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Нерѓосувачки Челик Вилица Вилица Завртка За Местење Шише Завртка 23 64 Тело

Нерѓосувачки Челик Вилица Вилица Завртка За Местење Шише Завртка 23 64 Тело

DEN 288.00
 

Достапно.
Од стока

Изработен од нерѓосувачки челик 304 за максимална отпорност на корозија и издржливост.Бравата е уред за прилагодување на затегнатоста или должината на јажињата и каблите. Вообичаено се состои од две навојни дупки.Оваа брава од нерѓосувачки челик 304 има краеви на вилицата и вилицата, затворено тело, идеална алатка за местење. Боја : Сребрен Тон;Големина На Конец (Секој Крај) : 5,5 х 42мм / 7/32" х 1 21/32" (Д*Л);Игла Диа. : 5мм / 1/5"; Макс На Телото. Диа. : 9мм / 23/64". Должина на телото : 90мм / 3 1/2"; Ширина На Отворање На Вилицата : 6мм / 1/4"; Вилица Во Должина : 10,5 мм / 2/5". Пински Центри (Затворени) : 140мм / 5 1/2"; Пински Центри ( Отворени) : 210мм / 8 3/10"; Затворена Вкупна Должина : 152мм / 6". Отворена Вкупна Должина : 222мм / 8 7/10"; Нето Тежина : 67гр; Содржина На Пакетот : 1 х Завртка За Местење Брава.

За производот

Купувачите избираат и