Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Доживотно 29. Во официјална големина гума кошарка, црвена, бела и сина боја

Доживотно 29. Во официјална големина гума кошарка, црвена, бела и сина боја

DEN 559.84
 

Достапно.
Од стока

Гума животен век 29,5 ин. Кошарка. Доаѓа во црвена, бела и сина боја. Донесете ја вашата А-игра во вашиот судски пат со кошарката за живот! Наменета за внатрешна и надворешна употреба, оваа топка е изработена од трајна гума што ќе трае во која било околина. Длабоките канали ја зголемуваат вашата зафат и контрола како што играте. Големината 29,5 во. Доживотна гума кошарка, црвена, бела и сина, 1069263. Пикап игри или само предизвик за автопат. Кошарката за доживотно време е совршен избор за вас!.

За производот

Купувачите избираат и