Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Користени-HP EliteBook 8570w, 15.6 HD+ Лаптоп, Intel Core i7-3630QM @ 2. GHz, 32GB DDR3, НОВИ 500GB SSD, DVD-RW, Bluetooth, Веб Камера, Ново ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ

Користени-HP EliteBook 8570w, 15.6 HD+ Лаптоп, Intel Core i7-3630QM @ 2. GHz, 32GB DDR3, НОВИ 500GB SSD, DVD-RW, Bluetooth,

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Користен HP Elite Book 8570w 15.6" HD+ Лаптоп (15.6 " HD+ (1600x900)) компјутер напојуван Од Intel Core i7-3630 QM @ 2.40 GHz (3-та генерација) ПРОЦЕСОР СО 32 GB DDR3 RAM МЕМОРИЈА и НОВИ 500 GB SSD. Овој компјутер нема инсталиран ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ. Купувачот е одговорен за стекнување и инсталирање на сопствена верзија На Виндоус или друг ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ. Овој производ е покриен со Целосна 365 Ден Делови и гаранција За Работна Сила! Intel Core i7-3630 QM @ 2.40 GHz (3-та генерација). 32 GB DDR3 НОВИ 500 GB SSD.

За производот

Купувачите избираат и