Котап 12-стапки 36-Стапки Општа Намена Сина Поли Церада, Точка: ТРА-1236

Котап 12-стапки 36-Стапки Општа Намена Сина Поли Церада, Точка: ТРА-1236

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Овие лесни церади за сите намени може да се користат за широк спектар на потреби за заштита, вклучувајќи кампување, лов, пловење, покривање на складирање, покривање на дрвени купови и покривање на крошна наспроти елементите. Сите наменски церади на котап се направени од ткаен и обложен полиетилен кој е отпорен на кинење и УВ. Тие се исто така отпорни на мувла и мувла и нема да изгниет ниту ќе се намалат. Изборот на вистинската церада за употреба и пригода е клучен за функцијата и долговечноста на вашата церада. Котап нуди 3 нивоа на заштита : сеопфатна лесна, тешка заштита и ултра тешка заштита во широк спектар на големини, тегови и бои. Со седиште во Њујорк, Котап Америка е семеен бизнис и е горд што е еден од најголемите дистрибутери на производи од полиетиленска церада во нацијата. цел, лесен, дебел 5 мил, водоотпорен, ОТПОРЕН НА УВ, отпорен на кинење, отпорен на мувла и мувла, отпорен на гниење, доказ за смалување, шипки отпорни на ' рѓа на секои 3 стапки, шипки на секој агол, топлински запечатени рабови и засилени со полиетиленско јаже.

За производот

Купувачите избираат и