Екена Милворк 23W 58 H Timberthane Фау Рустикален Четири Одбор Распоредени Одбор-n-Батен Фау Дрво Ролетни, Груба Кедар

Екена Милворк 23W 58 H Timberthane Фау Рустикален Четири Одбор Распоредени Одбор-n-Батен Фау Дрво Ролетни, Груба Кедар

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Постигнете убава привлечност за тротоарот со нашите ролетни од вештачко дрво. Во споредба со вистинското дрво, тие се многу полесни за инсталација без проблеми. Не се подложни на вообичаени прашања на органско дрво, како што се гнили или искривување, а истовремено даваат идентичен изглед на вистинското дрво. Со неверојатен избор на големини и стилови за избор, сигурно ќе најдете оној што одговара на стилот на вашиот дом. Повеќе висина и ширини достапни во популарните стилови. Реален изглед на дрво со автентично зрно дрво. Силна и издржлива површина која нема лесно да гребе или вдлабне. Непропустливи за природни елементи. Водоотпорен, без мувла или мувла. Доаѓа фабрички подготвен и е подготвен за дамка или боја.

За производот

Купувачите избираат и