Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Регал имот, безжична светлина филтрирање на плетена сенка, бела, 25W 48L

Регал имот, безжична светлина филтрирање на плетена сенка, бела, 25W 48L

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со трајна елеганција за подобрување на секоја просторија во вашиот дом! Ова лесен, покривање на прозорецот за приватност е лесно да се прилагоди со едноставно држење на долната железница и потоа нежно Подигање или спуштање на сенката со рака до вашата посакувана висина. Безжичните плетени нијанси се достапни во мека палета на неутрална боја, која се состои од ECRU, камила, бела и сребрена сива боја и направени да одговараат на повеќето стандардни прозорци. Нашите ролетни за недвижнини и нијанси се одобрени Најдобро за деца и родители за безбедност на слепите прозорци што го прави совршен за домови и објекти каде што малите деца и миленичиња се присутни безжични, безбедно дете и миленичиња, филтрирање на светлина, обезбедува приватност. -Со -големина (без одземања). Ширина се вклопува во рамките на прозорецот 25 -25,5 инчи ширина . плетените нијанси можат да се инсталираат во рамките на прозорецот . Вклучен е хардверски сет. Бесплатни сватови во боја и достапна замена на дел. Ве молиме контактирајте не на Custort Service@ или јавете се на 1 844 318 6168 од понеделник до петок 8 : 00 часот - 16 : 30 часот.

За производот

Купувачите избираат и