Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Пинт Одвлажнувач

Пинт Одвлажнувач

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

Одвлажнувачот RCA 50-пинта отстранува до 50 пинти влага од воздухот дневно, работи брзо за да ја апсорбира влагата од кој било простор во вашиот дом. Може да се постави на различни локации низ вашиот дом или стан, вклучувајќи тавани, бањи, спални соби, гаражи и многу повеќе. Удобен и лесен за употреба опремен со прилагодлив дисплеј за навлажнување и 2 различни брзини на вентилаторот. Со функција за автоматско одмрзнување, автоматско исклучување и предупредување за чист филтер. Опремени со издржливи тркалачки тркалца и интегрирани странични рачки за лесно движење и носење, нема да имате проблем да ја транспортирате вашата единица низ вашиот дом по потреба. 50 Пинта одвлажнување капацитет. Дигитален и Прилагодлив дисплеј за навлажнување. Одвлажнување само без ладење на воздухот. 2 брзини на вентилаторот. Ниска температура операција. Автоматско одмрзнување. Автоматско рестартирање по прекин на струја. Кофа целосен индикатор со автоматско исклучување. Индикатор за чист филтер.

За производот

Купувачите избираат и