Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Со дизајн кул пријателе затворено килим на отворено

Со дизајн кул пријателе затворено килим на отворено

DEN 1439.84
 

Достапно.
Од стока

E recur tool indoor/outor ourdoor/надворешно подрачје ќе додаде чуден шарм на дивиот свет на вашиот простор за живеење. Конструирана од ткаенина од полиестер-синтетичка мешавина, овој хипо-алергичен килим е трајно направен за внатрешна или надворешна употреба. Машинско миење колку што е потребно за да се одржи најдобро. Вашиот избор на достапни опции за боја. Конструиран од полиестер и синтетички материјал. Наменето за внатрешна или надворешна употреба. Дизајн на елени / антлер. Хипо-алергичен. Правоаголна форма. Изберете од достапни големини. Машина за перење.

За производот

Купувачите избираат и