Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Колекција на ournoupурна колекција женски ринестон, тркалезно лице на нараквица за нараквица, жолто сребро

Колекција на ournoupурна колекција женски ринестон, тркалезно лице на нараквица за нараквица, жолто сребро

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Спарете го овој стилски часовник од колекцијата на ournouree со кој било ансамбл за полиран изглед. Овој часовник има кружен случај со тахиметарска рамка. Обоеното бирање ги истакнува деоративните субдиали и маркерите на rhinestone. Нараквицата за врски го комплетира дизајнот. Колекција на ournoureенски женски ринестон, тркалезно лице на нараквица за нараквица, жолт/сребро : Случај : тркалезен метал. Caseback : Не'рѓосувачки челик, прилепување. Рамка : Фиксиран тахиметар или во сребро или злато. Бирање : црна, морнарица или жолт метал. Камени акценти : Rhinestones. Рацете : луминисцентни стрели со сребрени или златни поттикнувања. Маркери : маркери на час на ринестон. Поддели : Три нефункционални субдиали со 24 часа, ден и датум. Нараквица : морнарица, црни или жолти метални врски. Клип : Распоредување. Кристал : Минерал. Круна : Притиснете/повлечете. Движење : Јапонски кварц. Отпорност на вода : влага и прашина. Мерења на случаи : дебела 39,5мм ширина x 39,5 mm дебела x 13,6 mm. Мерења на нараквица : долги 20,1мм x 9 ". Сите мерења се приближни и може да варираат малку од наведените димензии. Машките опсези за часовници можат да бидат со големина за да одговараат на 7,5" до 8,5 "зглобови.

За производот

Купувачите избираат и