Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Gyma Blue Kids Patio Paio Porm Bench Swing W безбедносен појас крошна мебел на отворено

Gyma Blue Kids Patio Paio Porm Bench Swing W безбедносен појас крошна мебел на отворено

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Висококвалитетната, отпорна на временски услови челична рамка обезбедува долгогодишно уживање за многу години. Целото замав седиште е тематско кучиња, што е дефинитивно привлечно и привлечно за малите. Покрај тоа, крошна може да се расклопи и за лесно чистење или широк поглед . Ако на вашите момчиња или девојчиња им се допаѓаат животни, апсолутно ќе им се допаѓа! Карактеристики : Тешките ко-куки го поврзуваат замав со рамката за да обезбедат непречено движење на лулка. Прилагодлива и отпорна на временски услови крошна обезбедува оптимална сонце. Капаците за нозе што не се лизгаат додаваат дополнителна стабилност на целата рамка за замав. Може да се отстрани крошна отпорна на временски услови за лесно чистење Колор : Сина. удобен и безбеден дизајн : Замавта на крошна има две широки места за да им овозможи на вашето бебе и нејзините пријатели да се одморат и да играат заедно на отворено. Севкупна големина : 46 '' x 31 '' x 46 '' (l x w x h). Нето тежина : 20,4 фунти. 1 x Упатство Отстранлив и прилагодлива горната крошна : Аголот на навалување на горниот дел од тревата може да се прилагоди на различни агли со извртување на копчето, обезбедувајќи ја најдобрата сенка и ги заштитува децата од штетни ултравиолетови зраци во текот на денот. Металната тубуларна конструкција обезбедува стабилност и трајна употреба. Стабилната конструкција на челична рамка со анти-карана боја е цврста и изградена за да трае.Нашиот симпатичен црвен внатрешен двор е специјално дизајниран за вашето дете.

За производот

Купувачите избираат и