Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Лолои II Wynter Wyn- Red Teal Oriental Area reg 8'-6 11'-6

Лолои II Wynter Wyn- Red Teal Oriental Area reg 8'-6 11'-6

DEN 2143.84
 

Достапно.
Од стока

Стара душа, нов дух. Намалување на моќност од 100% полиестер во Египет, колекцијата Винтер прикажува еден-на-еден вид поглед на прифатлива цена. Со текстуриран ефект на килими со високи производи, Wynter е конструиран со издржливост да издржи сообраќај на нозете. Совршено за области со висок сообраќај во вашиот дом. Направено од : 100% полиестерски куп. Висина на купот : 0,13 ". Традиционално. Направено во : Египет. Чисти истури веднаш со размачкана со чист, сув сунѓер или крпа. Се препорачува професионално чистење. Соодветната подлога за килим се препорачува на сите површини за да се спречи лизгање, додавање перница и подобрување на трајноста . За празнење, користете правосмукалка без лента за тепање или оној каде што можете да ја поставите шипката на највисокиот амбиент за куп. Ако вашиот вакуум има променливи поставки за напојување, поставени на ниско ниво. Вакуум целосна должина на килимот, свртете и повторете на Следна област, наместо напред и назад.

За производот

Купувачите избираат и