Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Неф Машка и голема масна масна капа со долги ракави со долги ракави, бело, големини S-XL

Неф Машка и голема масна масна капа со долги ракави со долги ракави, бело, големини S-XL

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Долгиот ракав за маснотии на Неф Машка и голема машка масна капа во бело се одликува со брановиден спреј насликан виножито "Неф Машки и големи машки " отпечатени на предната страна, дизајн на боја на спреј надолу од левиот ракав, прикажана внатрешна ознака на вратот за врвна удобност, и стандардно деколте со ребра на екипажот и манжетни. Долгиот ракав за маснотии на Neff Men & Big Men во бело е направен со 100% памук за дополнителна удобност со стандардно вклопување. Менс Неф Менс и Голема машка масна капа со долги ракави, бело. Неф Машки и големи мажи. Маснотии на Неф мажи. Неф големо масно капаче за мажи. Долг ракав на Неф Машки. Долгиот ракав на Неф Биг машки. Неф Машка мета. Неф Биг Менс. Неф машки -100% памук. Стандард за мажи на Неф се вклопува. Стандард на Неф Биг Машки. Неф машки бело. Неф Биг машки бел.

За производот

Купувачите избираат и