Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Француски тост момчиња 4- Училишен униформа краток ракав затегнување влага за влага Поло кошула

Француски тост момчиња 4- Училишен униформа краток ракав затегнување влага за влага Поло кошула

DEN 383.52
 

Достапно.
Од стока

Францускиот тост го води патот во удобност и тоа ringsвони точно со нашиот полото за влага со кратки ракави. Овој спортски поло е конструиран удобна 100% полиестерска испреплетена ткаенина со технологија за влага за влага што ја одржува влагата надвор и ги остава ладни и удобни цел ден. Овој поло е завршен со плоча со 3 копчиња и рамна плетена јака. 100% полиестерски меѓусебно. Влажната ткаенина ткаенина ја задржува влагата оставајќи ги кул и удобно. 3 копче за копчиња со копчиња за креда. Рамна плетена јака и манжетни. Странични отвори. Лента за вратот на вратот. Машина за перење. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и