Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Јакна за контрола на мирис на мажи

Јакна за контрола на мирис на мажи

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Јакната за контрола на мирисот на машката Трикот е достапна во моделите на Realtree и Mossy Oak. Мека ткаенина Трикот со технологија на инхибитор на мирис овозможува тивка скриена лов. Оваа јакна е водоотпорна (прислушувани споеви), дише и ветровито за да понуди слој на заштита во сурови услови. Со прилагодливите затворања на зглобовите, гатачите на зглобовите и високиот аспиратор со патент чувар, нуди удобност и заштита додека се движи на отворено. Излезот за прицврстување ви дава лесен пристап за прицврстување на прицврстување. Исто така, се одликува со џеб од градите и џебови со патент за додадено складирање. Контрола на мирис на јакна за мажи : Достапно во моделите на Real Tree и Mossy Oak. Мека и тивка ткаенина Трикот. Технологија на инхибитор на мирис за да помогне во прикривањето при лов. Водоотпорни (прислушувани споеви). Ветерно. Дише. Аспиратор за високо стоење со патент чувар за дополнителна заштита. Излез за прицврстување за лесна приврзаност. Прилагодливи затворања на зглобот. Зглобовите на зглобовите за дополнителна заштита. Подземен џеб на градите што може да се користи како држач за лиценца. Подзелени џебови за рака за да помогнат да се чуваат скапоцености безбедни.

За производот

Купувачите избираат и