Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Класични додатоци за седиштето на пиштолот за пиштол во црно

Класични додатоци за седиштето на пиштолот за пиштол во црно

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

Чувајте ги пиштолите безбедни додека возите со случајот со пиштолот за седиштето. Безбедно и лесно зачудува огнено оружје зад седиштето на вашето возило и доаѓа со патент кој ги држи пиштолите во место. Службениот пиштол SUV може да задржи до три пушки или пушка, што го прави идеален кога е на ловско патување или пракса за стрелање. Можете да ги поставите пиштолите директно во торбичката и да ги затворите без никакви алатки. Држачот на пиштолот за возила, исто така, е пригоден за безбедно да се скрие вредните пиштоли надвор од локацијата додека патувате или на паркинг. Со ентериери кои не се во џеб и солидна ткаенина отпорна на вода, случајот со пиштол за пикап трае долго и е лесен за одржување. Случај за пиштол во црна боја : Безбедно зачудува огнено оружје низ седиштето на седиштето на SUV или пикап. Држи до три пушки или пушка. Лесно и брзо да висат од задното седиште, не се потребни алатки. Чува вредни пиштоли надвор од лице место. Внатрешни џебни ентериери што не се нуркаат. Расипана ткаенина отпорна на вода. Се склопува за складирање.

За производот

Купувачите избираат и