Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Фонтоскопски чекки за серии квадратни декоративни фрлања перници со инсерти, класични ретро карирани, 12 x20

Фонтоскопски чекки за серии квадратни декоративни фрлања перници со инсерти, класични ретро карирани, 12 x20

DEN 223.84
 

Достапно.
Од стока

Украсете го вашиот кревет или кауч со фантоскоп класични Checkers серии Ретро карирани плоштад декоративни фрлања перници за фрлање и зголемете го уникатниот стил на вашата соба во еден момент! Нашите производи се направени од високо квалитетен материјал и се удобни и издржливи. Перницата ви овозможува удобно да држите, да се потпреме или да се одморите и сигурно ќе додадете вкус, текстура и длабочина на вашиот простор за живеење. Нашите перничиња исто така ќе изгледаат одлично на облеката или дури и во автомобилот и се безбедни за машинско миење, така што секогаш сте слободни да го промените дизајнот еднаш во некое време. Нашите производи не само што се во чекор со модните трендови, туку имаат и 116% гаранција за задоволство, затоа не чекајте во линија, купете го сега за да го осветлите вашиот дом! Пакет : капаци на перници со инсерти, сет од 2 . Дизајн : Класични серии за четки. Материјал : Изработено од мешавина од полиестер, проверувач на предиво. Големина : 12x20 инчи/30х50 см. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн . Чистење : И машината што се мијат и рацете што се мијат.

За производот

Купувачите избираат и