Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Тетратка од Тексас А & М НЦАА со 5 субјекти

Тетратка од Тексас А & М НЦАА со 5 субјекти

DEN 169.12
 

Достапно.
Од стока

Покажете го вашиот тимски дух со оваа НЦАА Пет предмет Спирална тетратка. Користете ја оваа спирална тетратка за да организирате белешки од училишни или работни состаноци. Оваа тетратка од пет теми е врзана со спирала и содржи 200 колеџ управувани, перфорирани чаршафи. Секој дел е одделен со џебови за дели за дополнително складирање и погодност. NCAA 5-субјект тетратка : 9,25 "широка до 11" висока. 200 листови отпечатени пред и назад. Колеџот владеел. Diversебови за дели, вкупно 8. Пластична спирала. Перфорирани чаршафи за лесно отстранување.

За производот

Купувачите избираат и