Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Gourmet Pro CTS табела подлога, 108, бела

Gourmet Pro CTS табела подлога, 108, бела

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Gourmet Pro CTS табела подлога (PEVA), 52 x 108, бел еко -винил, увезен, исечен за да се вклопи во чаршавот - гарантира дека ја имате големината на подлогата на табелата, фланелот назад за да ја заштитите табелата, да ја исчистите, бришете со влажна крпа, спречувајќи истури од оштетување на таблета.

За производот

Купувачите избираат и