Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Лесни улични сандали за фустани магнолија

Лесни улични сандали за фустани магнолија

DEN 367.84
 

Достапно.
Од стока

Чекор елегантно во вечерните часови со улицата Магнолија по лесна. Со деталите инспирирани од змијата или сјајот, оваа асиметрична фустан сандала е дизајниран на лесна флекс -надворешна плоча со внатрешна еластична гума за да помогне во обезбедувањето на прилагодено вклопување. 2 1/2 "потпетица за фустани. Дарежливо постепена манжетна што ја перница стапалото. Внатре во еластичното здолниште за прилагодено вклопување. Заоблен отворен пети. Лесен флекс аутсолет.

За производот

Купувачите избираат и