Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Клип+ SplashProof Преносен Bluetooth звучник

Клип+ SplashProof Преносен Bluetooth звучник

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

Безжичен стриминг на Bluetooth - безжично поток висококвалитетен звук од вашиот паметен телефон или таблети Спекајкер -телефон - Одете на повици од вашиот звучник со допир на копче - Кристално чиста благодарение на бучавата и ехо бесплатниот карабинер - кукајте го клипот+ на сè што ќе видите соодветно И, земете го на сите ваши авантуристички пропусти - Splash Proof не значи повеќе загриженост за дожд или истури, можете дури и да го исчистите со вода што работи со чешма. Едноставно, не ја потопувајте батеријата за itrechargable-Вградената батерија за полнење на lion поддржува до 5 часа клип за време на игра и игра. Земете ја вашата музика понатаму. JBL Clip+ е ултра лесен, ултра-коси и ултра моќно преносен звучник. Оваа Splash Proof надградба на JBL Clip+ обезбедува 5 часа играње, така што можете да ја земете вашата музика каде и да одите, преку земја или вода. Поминете музика безжично преку Bluetooth, или приклучете ја во кој било паметен телефон или таблет со интегриран аудио кабел. Користете го звучникот за да направите јасни, бучава и ехо бесплатни телефонски повици. JBL Clip+ го заработува своето име со вграден карабинер, клипувајќи на облеката или ранецот за да можете да уживате во која било авантура.

За производот

Купувачите избираат и