Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Платен плетенски лим со микрофибер

Платен плетенски лим со микрофибер

DEN 239.20
 

Достапно.
Од стока

Луксузна колекција на домови 100 проценти памучен допир. Запуштете се во овие меки двојни четкани микрофибер листови поставени. Дополнителни додадени рифли и плети на рамниот лист и шамните перници ги прават овие чаршафи исто толку луксузни колку што се издржливи. Платен плетенски лим за микрофибер : Луксузна колекција на домови 100 проценти памучен допир. Запуштете се во овие меки двојни четкани микрофибер листови поставени. Дополнителни додадени рифли и плети на рамниот лист и шамните перници ги прават овие чаршафи исто толку луксузни колку што се издржливи. Комплетот вклучува : 1 рамен лист крал 108 "x 102" +4, 1 вграден лист крал 78 "x 80" +12 ", 2 случаи на перници Кинг 20" x 40 ". Плетиран лим за микрофибер Таупе Кинг.

За производот

Купувачите избираат и