Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Mercury Tactical Gear Tac Pac со проширување на мочниот меур, мултикам

Mercury Tactical Gear Tac Pac со проширување на мочниот меур, мултикам

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

Ова е тежок ранец популарен кај американската војска, спроведување на законот и страствен авантуристи на отворено! Оваа торба вклучува бесплатен систем за хидратација на резервоарот со хидралак со 100 унца (три литри). Тоа е тактички, проширен ранец совршен за кампување, пешачење, долги патувања, излегување на патрола или подготвување за "Излезете од Dodge! " Mercury Tactical Gear Tac Pac со проширување на мочниот меур : Изграден од 600 денички полиестер со поддршка на винил. 100 мл резервоар за хидралак. Голем, проширен главен оддел за пакување. Организатор џеб. Странични падобрански спојки. Патент со лесен зафат се повлекува. Појас за поддршка на задниот дел со падобрански спојки. Јамки на мол. Обем : 3920 Cu во. Димензии : 20-1/2 "L x 15" W x 7-3/4 "-12-3/4" ч. Доживотна гаранција против дефекти на кој било производител. Достапно во разни бои.

За производот

Купувачите избираат и