Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Детска соба од Ступел нашата најголема авантура неутрална сива балони со топол воздух платно wallидна уметност

Детска соба од Ступел нашата најголема авантура неутрална сива балони со топол воздух платно wallидна уметност

DEN 434.88
 

Достапно.
Од стока

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20. Нашето испружено платно е гордо создадено за да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без потребна инсталација. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од уметникот Joо Мултон.

За производот

Купувачите избираат и