Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
WA JEAN JUNIORS PLUS SIGENGINGEN DESTRUCTED FLARE FLARE

WA JEAN JUNIORS PLUS SIGENGINGEN DESTRUCTED FLARE FLARE

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Силуета за возврат и апелацијата што никогаш не се врти се комбинираат за овие фармерки од фармерки од восочни фармерки. Излепена во ткаенина од памук, овие високи фармерки имаат допир на спандекс за лесно движење. Завршени со класичен изглед од пет џеб и потресено детали за ретро допир, овие фармерки се убав додаток на вашата колекција на тексас. Материјал : 70% памук/28% рециклиран полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 ”и носи големина 18. Одговара : Флеј -нога. Подигање и инсејм : високи; 33 ”inseam. Затворање : Затворање на поштенски патент со летање на копчињата. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : потресено детали. Плус деструирани фармерки од одблесоци на јуниори од восочни фармерки.

За производот

Купувачите избираат и