Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

DEN 2.00
 

Достапно.
Од стока

Потпис од Levi Strauss & Co. Women'sенски модерни фармерки со директно вклопување се направени од премиум супер истегнување, едноставно истегнете тексас што ја одржува својата форма цел ден. Нашите модерни директно вклопуваат ги гушкаат вашите криви за совршено вклопување и се исекуваат тенок низ ногата со директно отворање на ногата за долг, посно изглед. Погледнете и почувствувајте се едноставно неверојатно во стилски и разноврсен потпис од Levi Strauss & Co. Модерни фармерки со директно вклопување. Потпис од Леви Строс & Ко. Моделот носи големина 4. 80% памук, 18% полиестер, 2% еластан, мешавина од памук. Супер мека, супер затегната ткаенина ја одржува својата форма цел ден. Автентичен карактер на завршна обработка и ткаенина. Среден пораст. Директно преку колкот и бутот. Директно отворање на нозете. 31 "Inseam. 5 Styling на џеб. Содржината на ткаенина варира според бојата, видете поле за опис на производот за повеќе детали. Машинско миење.

За производот

Купувачите избираат и