Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Тајни богатства маица градник

Тајни богатства маица градник

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Вашите секојдневни најважни работи по цена што не може да се победи - сега со повеќе големини од кога било! Нашите тајни богатства женски градник за маица е повторно дизајниран со вас на ум! Најлонската ткаенина има мат ефект за луксузен изглед, а меките, лесно наредени чаши ја обезбедуваат вашата омилена класична покриеност на маицата. Плус, поголемите димензии имаат двојно слој крилја за дополнителна поддршка. Меките, затегнати ленти се целосно прилагодливи за да ви обезбедат совршено вклопување. Вашиот секојдневен градник за маица треба да испорача на вклопување, функција, удобност и издржливост. Не е тајна дека тајните богатства за маици за маици ги испорачува и сигурно ќе стане главен во вашата гардероба за интим. Лесно наредени чаши. Сјајна ткаенина на Хедер. Затворање на кука и очи. 93% поли/7% спандекс.

За производот

Купувачите избираат и