Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Фустан од маица од маица од диви Скај за жени

Фустан од маица од маица од диви Скај за жени

DEN 0.33
 

Достапно.
Од стока

Ништо не чука лесна облека што е исто толку стилска. Фустанот за маици на Wild Skye се одликува со тренд странична врата што ја разгледува вашата форма додека го разгледувате следното ниво. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : M. колено должина. Тркалезен врат; Силуета со маица. Странична врата однапред. 95% рајон/5% спандекс. Миење на рацете. Увезени. Фустан со маица од странична вратоврска за јуниори од Диви Скај.

За производот

Купувачите избираат и