Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
DesignArt 'Две птици со тит седат во близина на гнездото со јајца и бели цвеќиња I' Традиционален часовник со woodид од дрво

DesignArt 'Две птици со тит седат во близина на гнездото со јајца и бели цвеќиња I' Традиционален часовник со woodид од дрво

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

Овој оригинален традиционален часовник со кружни дрвени woodидови се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . ДЕЛОВНИОТ ДЕТАЛАНСКИ ПОДАТОЦИ малку низ боите на дизајнот, додавајќи на автентичен лик од дрво на вашиот часовник за дрвени дела . Двете птици со титула седат близу Гнездото со јајца и бели цвеќиња Јас ликовната уметност е директно отпечатена на дрво користејќи супериорен квалитет 6 бои UV мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери. Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат вистински оригинален часовник со тркалезни wallидови што го прави фокусна точка на секоја просторија .. Карактеристики. - Стил : Традиционален тип : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето . - пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво . - Број на парчиња : 1. - Големина : Средна, голема, мала. - Боја : сина. - Земја на потекло : Канада. - "aa " батерија вклучена со вашата нарачка . - Лесно е да се обесувате . видете ги опциите паѓаат за достапните големини. Користејќи го мастилото со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето . пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. АА "" батерија вклучена со вашата нарачка. Лесно е да се обеси.

За производот

Купувачите избираат и