Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Атлетски дела момчиња руно џемпер, големини 4- & хаски

Атлетски дела момчиња руно џемпер, големини 4- & хаски

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

Резултат! Вашиот спортист е покриен со ова руно врвот од атлетски дела. Разновиден и удобен, овој врвен пуловер е направен во мека ткаенина од руно што го прави одлично за гардеробата на вашето момче и секојдневните активности. Училишни денови, забавно игралиште, вежбајќи го својот омилен спорт - сите се подготвени и подготвени да одат! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : тело на руно. Момчињата на момчињата од атлетските дела.

За производот

Купувачите избираат и