Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Без граници јуниори јазол предна мрежа за прикривање на фустанот

Без граници јуниори јазол предна мрежа за прикривање на фустанот

DEN 479.20
 

Достапно.
Од стока

Вклучете ја топлината на вашиот стил на пливање без прикривање на мрежи за граници. Совршено со денови на плажа или базен, ова прикривање е направено во чиста мрежа со забавна, сеопфатна шема. Заколениот преден полите додава трендовски допир на вашиот изглед. Симпатична додаток на вашата колекција за пливање. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте за вратот на деколте. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави; тенки ленти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : чиста мрежа со дизајн; Јазол пред полите. Затегната мрежа го покрива фустанот за јуниори од без граници.

За производот

Купувачите избираат и