Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Розов платина бебе дете девојче девојче во боја на палто за зимска јакна

Розов платина бебе дете девојче девојче во боја на палто за зимска јакна

DEN 479.68
 

Достапно.
Од стока

Колку слатко! Шарена и боја блокирана, овој зимски палто од розово платина е симпатична додаток на нејзината колекција на надворешна облека. Чувајте го вашето бебе или девојче за дете топло во оваа јакна со пафтер со руно кога се упатува надвор-аспираторот е исто така убав допир за дополнително покритие. Хауба. Затворање на поштенски преден дел. Странични џебови. Поларна обвивка за руно. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Девојки за бебиња и мали деца, јакна со боја, во боја, од Пинк Платинум.

За производот

Купувачите избираат и