Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Добро ткаена Serenity Mora Trational 3'11 5'3 Гроздобер потресен медалјон кафеава област килим

Добро ткаена Serenity Mora Trational 3'11 5'3 Гроздобер потресен медалјон кафеава област килим

DEN 1253.60
 

Достапно.
Од стока

Колекцијата Serenity е возбудлива низа на трендовски геометриски обрасци и традиционални дизајни на потресен ефект, ткаени во комбинација на ладни, неутрални тонови со пупови на живописна боја. Дополнителниот густ, 0,35 "Фриз предиво е доволно низок за да се вклопи под вратите, но одржува исклучително меко, кадифен чувство. Предивото е отпорно на дамка и не пролева или згаснува со текот на времето. Трајни и лесни за чистење, овие се совршени, овие се совршени, овие се совршени for long use in high traffic areas. Serged on all sides for improved durability, ideal for high-traffic areas. The rug's 100% jute backing is safe for wood floors. Stain resistant and won't fade in the sunlight over time. Soft, Трендовски бои и геометриски засенчени обрасци добро се мешаат со кој било современ простор. Супер лесен за чистење, направено да трае со години . Машината направена во Турција.

За производот

Купувачите избираат и