Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Моден чизми за млади во Лондон Младински момчиња, големини со 4-7

Моден чизми за млади во Лондон Младински момчиња, големини со 4-7

DEN 0.33
 

Достапно.
Од стока

Увезен подигач за пешачење со момчиња во Лондон. Faux nubuck горниот. Мека кожена јака од ладил. Традиционално затворање на чипка w/ премиум метални очни капаци. Faux Nubuck Heel Tab за лесен пристап за пеш. Поставата за дишење на ткаенина од ткаенина. Подложна удобна пена. No-Slip TPR Outsole. Разновидни бои.

За производот

Купувачите избираат и