Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Машки сафари шорцеви од бела Сиера 2.0

Машки сафари шорцеви од бела Сиера 2.0

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

Safari Shorts е мулти-намена вода шорцеви направени со брза суво најлонска ткаенина Ripstop која има вградена заштита од сонце. Jeanан стил џеб, рамни карго џебови и рамен фронт со еластична задната половината му даваат чиста и модерна силуета. Доаѓа со внатрешен појас и брза публика за целата ваша авантура. Функционална мува со отворање на копчето. Гусетирана препоните за леснотија на движење. Најдобар продавач. FILKING + Брзо суво + пријателски за патување. Рамен фронт со еластична задна лента за половината. Отворање на копчето со затворање на предниот дел од мува. Прикачен појас за мрежи со брава на заклучување на лизгање. Зипер обезбеди карго џебови со дренажни дупки. Jeanан стил џебови и џебови од задниот дел. Гусет на седло на препоните. ИНСЕАМ : 9 ". Експедиција Ripstop : 100% најлонски рипстоп ткаени.

За производот

Купувачите избираат и