Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Без граници на коленото на јуниорите со лента за џогерски панталони

Без граници на коленото на јуниорите со лента за џогерски панталони

DEN 397.28
 

Достапно.
Од стока

Прегрнете го начинот на живот на атлетизмот со џокерите на овие јуниори од без граници. Направено од мека мешавина од памук со обвивка од руно за дополнителна здружение, овие џогери имаат разнобојни шарени детали на коленото што се зашиени наместо печатено за да се спротивстави на бледнее и пилинг. Покриената еластична лента за половината и влечењето обезбедува прилагодено вклопување додека манжетните за нозе се еластизираат за да се создаде таа трендовски, зашеметен џогер силуета. Овие панталони од руно се достапни во разновидни бои и работат добро во активни и обични ситуации. Без граници на коленото на јуниорите со врзани панталони за половината на половината : 60% памук, 40% полиестер. Панталони на јуниори. Поставена од руно. Зашиени детали за ленти на колено. Покриена еластична лента за половината со влечење. Еластични манжетни за нозе. Достапно во разновидни бои. Машинско миење топол, нежен циклус со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, сува сув медиум, отстранете го навремено, ладно железо доколку е потребно.

За производот

Купувачите избираат и