Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Француски Тост Дете за деца Училиште Униформа Униформа со долги ракави Оксфордска кошула

Француски Тост Дете за деца Училиште Униформа Униформа со долги ракави Оксфордска кошула

DEN 383.52
 

Достапно.
Од стока

Нашата кошула со долги ракави Оксфорд беше направена за децата да блеснат, таа се одликува со мека ткаенина од памучна мешавина од ткаенина со брчки на француски тост, повеќе технологија. Оваа класична кошула за фустани има проширувачка јака за дополнителна просторија и удобност, како и функционален џеб од предните гради. Мешавина од памук Оксфорд. 50 тестирани за миење, нашите производи траат после миење. Брчка не повеќе ™ ткаенина за лесна нега. Означете бесплатно. Назад плетенка. Копче за проширување на копчето надолу, дополнителна просторија за удобност. Prontеб на градите од предната лепенка. Опашка полите. Лента со лента за вратот на ленти. Машина за перење. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и