Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Карат Т.В. Дијамант Шест-проток класичен прстен за ангажман на жолто злато

Карат Т.В. Дијамант Шест-проток класичен прстен за ангажман на жолто злато

DEN 8640.00
 

Достапно.
Од стока

Едноставен, класичен и зачудувачки, овој прстен за ангажман на дијаманти зрачи со стил. Одликувајќи се со прекрасен тркалезен дијамантски пасијанс светло. Побарајте ја раката со овој извонреден прстен, а нејзиниот одговор може да биде само во потврда. Империјал 3/4 Карат Т.В. Дијамант Шест-ПРОГОВОР КЛАСИК 14КТ ОБРАЗОВАНИЕ РЕГИНСКИ РАБОТНИЦИ : Дијамант Тежина : 3/4 CT.DIAMOND Боја : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Prong Setcrafted во 14kt Yellow Goldavailable во големини 6-9 Clearn за дијаманти.

За производот

Купувачите избираат и