Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Стерлинг сребрени бранови со приврзок со 17 ланец + 3 Extender

Стерлинг сребрени бранови со приврзок со 17 ланец + 3 Extender

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

Прекрасна комбинација на сјајно и четкано готов едноставен, но трендовски сребрен сребрен хармоничен дизајн на бранови. Нагласена со бела кубна цирконија за дополнителна брилијантност. Приврзоци мерки 0,63 x 0,31 ин. Овој незаборавен приврзок вклучува тон совпаѓање на тон 17-инчен сребрен кабелски ланец со 3-инчен продолжение за удобно да одговара на сите големини на вратот. Бело .925 Стерлинг сребро. Обележана и печат 925 за автентичност. Карактеристики блескави, бела кубна цирконија. Вклучува бесплатен ланец со сребрен кабел од 17 инчи со 3-инчен продолжение за удобно да ги вклопи сите големини на вратот. Совршен за положување. Прилагодете го на која било должина за да одговараат на вашиот стил . Родиумската обвивка обезбедува долготрајна брилијантна и сјајна завршница. Хипоалергичен и без никел, што го прави погоден за сите типови на кожа . незаборавен подарок за секоја пригода - роденден, годишнина, Божиќ, Денот на вineубените или Денот на мајката . Вклучува кутија за подароци за потпис.

За производот

Купувачите избираат и