Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Умот читател мулти -цел отпадоци за отпадоци за кујна, спална соба, бања, 12 голем класичен сет за отпадоци за отпадоци, бело

Умот читател мулти -цел отпадоци за отпадоци за кујна, спална соба, бања, 12 голем класичен сет за отпадоци за отпадоци, бело

DEN 640.00
 

Достапно.
Од стока

Декларирајте и одржувајте ги вашите простори уредни со оваа корпа за отпадоци. Не знаете точно каде да го ставите? Не стрес за тоа, доаѓа со три отпадоци за отпадоци, така што сега можете да ги имате во повеќе области. Голем отвор за полесен пристап за ѓубре; Лесен за чистење корпа за отпадоци; Вклучува 3 одделни канти за отпадоци; Помага во декларираниот простор; Погоден за која било област; Димензии : 12 (л) x 12 (w) x 9.81 (ч).

За производот

Купувачите избираат и