Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Фрогс слив за жени

Фрогс слив за жени

DEN 295.36
 

Достапно.
Од стока

Лесните, удобните сливови на Фрогс ги штитат нозете на плажа од топол песок, ладна вода и остри карпи. Одлично за базени или водни парови со груби површини, карпести плажи, калливи езера и пловење. Лесно се вклопува во куфер за одмор. Тие се следната најдобра работа за одење или пливање боси. Froggs се вклопуваат безбедно на ногата. Термо пластичната гума има ситни дупки за одвод. Froggs Watershoe за жени : Одлично за водата или езерата на плажа. Ги штити нозете од топол песок, карпести плажи и ладна вода. Доброто зафаќање на надворешната страна на лизгање останува безбеден за стапалото. Брзо се суши и исплакнува чисто.

За производот

Купувачите избираат и