Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Чевли за одење широка ширина на женска анита

Чевли за одење широка ширина на женска анита

DEN 478.40
 

Достапно.
Од стока

Чевлите за одење со широка ширина на женските жени со ширина на жените, нудат најголема удобност и перница, додека ткаенината на микрофибер, спарена со бели ленти, ја одржува стилски чиста. Чекор во минималистички стил со црно или одлучете се за металик злато или сребро за да спортувате свеж, нов изглед. ** Купувачи на внимание ** Пронајдете голем избор на широки стилови на ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Фазпаз. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте веднаш кредит за подароци од 20 долари, бесплатна испорака и размена, лесни приноси од 365 дена и приоритетна испорака на сите производи. ** За компанијата ** Меѓународна корпорација за обувки (Footwearus), лоцирана во Ферфилд NJу ерси, го започна своето производство и операции на големо во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Микрофибер ткаенина. Широк (W). Отстранлива дополнителна перничена меморија за пена. Издржлив и лесен. Поставена платно. Гума ѓон.

За производот

Купувачите избираат и