Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Tru само женски плус големина на ладно рамо графички мета

Tru само женски плус големина на ладно рамо графички мета

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Конструиран во лесна, текстурална плетена, ладното графичко мета на Tru Self ви носи удобност на вашата омилена маица измешана со детали за тренд и графики со добро чувство. Детализирање на јазолот додава дополнително посебно нешто на силуетата со ладно рамо на ладното рамо. Вратот на лажичката и опуштеното вклопување му даваат на оваа лесна маичка заштитена вибрација што се враќа назад кон вашите омилени обични дното. Материјал : 50% полиестер/38% памук/12% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'11 '' и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Карактеристики : Графички принт однапред; плетени ленти; Отворање на ладно рамо. Graphionенски плус големина на ладно рамо графички мета од Tru Self.

За производот

Купувачите избираат и