Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Нулум Занија Апстрактна бушава област за килим, 7 '10 10', сина

Нулум Занија Апстрактна бушава област за килим, 7 '10 10', сина

DEN 3935.84
 

Достапно.
Од стока

Чекор во удобност со меката и меки текстура на килим. Познати по нивниот густ куп, можеби само ќе се најдете како да поминувате повеќе време да се релаксирате директно на вашиот килим! Nuloom Zaniyah Апстрактна бушава тасела плишана област килим. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полиестер. Поддршка : Лизгајте јута. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, дневна соба. Вклучува обликувани ресни.

За производот

Купувачите избираат и