Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Целосна миризлива медиумска јакна со целосна поштенска медиуми во Avia со пилиња

Целосна миризлива медиумска јакна со целосна поштенска медиуми во Avia со пилиња

DEN 831.84
 

Достапно.
Од стока

Фрли ја оваа Quilt Quilt Quilt Quip -јакна за жени пред или по следното тренингот за да остане топло и да остане стилски. Оваа јакна има целосен поштенски преден, џебови и пиштоли. Без разлика дали се загревате или се ладите, ова е совршен слој за придружба на вашата активна облека. Стилска мешавина од ткаенини се врти од оваа јакна со прекрасен ватиран дизајн кој е мек против вашата кожа. Пред да излезете на вашата омилена маица во Авиа под оваа женска ватирана целосна патент јакна и пар со омилениот леб за лебди, пантолони или кратки и погоди во градот гледајќи го вашиот најдобар материјал : Ткаенина од горниот дел од телото и ракав 52% полиестер/45% рециклиран полиестер/3% спандекс, пониско тело и манжетна ткаенина 47% рециклиран полиестер 47% полиестер 6% спандекс, џебна торба 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. Fit : Полу вграден. Деколте : исмејувачки врат. Затворање : Zip Front. Ракави : Долги ракави со пиштоли. Карактеристики : Мешана медиумска ткаенина. Авиа мешани медиуми поштеди јакна за жени.

За производот

Купувачите избираат и