Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бебе момче со краток ракав графички џеб каросерија

Бебе момче со краток ракав графички џеб каросерија

DEN 240.00
 

Достапно.
Од стока

Купете ја оваа колекција облека за новороденчиња од garanimals. Garanimals нуди облека за момчиња и девојчиња мали деца во големини 0-3 до 24 месеци. Нивната облека е дизајнирана со удобност и стил на вашето дете. Предниот дел на оваа каросерија има смирувачки поглед на бродот на море, заедно со еден детал за џеб. Во меѓувреме, другите карактеристики како затворањето на дното на прилепување, го прават овој каросерија лесен за полетување и облечен. Ова тело е направено и од 100% памук, така што вашето дете останува удобно. Без разлика дали е време за спиење или време на игра, вашето дете ќе изгледа и ќе се чувствува одлично во удобноста на ова парче. Garanimals бебе момче со краток ракав графички џеб каросерија : 100% памук. Боди. Предна графика. Џеб. Краток ракав . Лесен. Достапно во разновидни стилови. Измијте внатре надвор, машина за миење ладно со како бои, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, средно железо, железо на обратно, не печатење/мотив.

За производот

Купувачите избираат и