Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Starвездени младински чизми за девојчиња од мечка

Starвездени младински чизми за девојчиња од мечка

DEN 639.84
 

Достапно.
Од стока

Овие солидни мечки девојки за млади со крзно од крзно starвездени чизми за снег ја здружуваат модата и сигурноста во едно! Вашето мало девојче ќе го сака забавниот дизајн на starвездите додека таа игра во снег, а лесното вклучување ќе ги натера да одат во зимски стил! Faux крзно. Затворање на чипка. Печатени starsвезди.

За производот

Купувачите избираат и