Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Машки шорцеви за мажи на Georgeорџ

Машки шорцеви за мажи на Georgeорџ

DEN 0.33
 

Достапно.
Од стока

Товарните шорцеви подготвени за викенд од Georgeорџ имаат лежерен стил што ќе го сакате. Додадете ги во вашата обична гардероба за опуштен, но сепак полиран изглед. Спарете ги овие шорцеви со омилената маица, поло или копче надолу и сите сте поставени! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина 32. приближно. In Seam : 10 ”. Затворање на копчињата со поштенски мува. Предни и задни џебови. Странични карго џебови. Јамки на појас. 98% памук/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Машки карго шорцеви од Georgeорџ.

За производот

Купувачите избираат и