Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Он. SD картичка со целосна големина од 16 GB, пакет

Он. SD картичка со целосна големина од 16 GB, пакет

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

Земете го со вас! Дали има нешто полошо од тоа што вашата камера што истекува на просторот, не грижете се, ние го вративме грбот. Нашата картичка од 16 GB ќе ги прошири можностите за складирање на вашата камера, давајќи ви повеќе простор за скапоцени спомени, музика и медиуми. U1 технологијата ги прави овие картички идеални за целосна HD фотографија и HD видеографија, овозможувајќи ви да снимате висококвалитетна содржина на вашата точка и да снимате камера, DSLR камера и стандардна и напредна видео камера овозможена со HD. Чувајте го. до нешто тука. Ја извадивме кавгата од купување електроника и изградивме бренд што е свеж и едноставен. Со прекрасни пукања во боја, пронаоѓањето на вистинскиот производ никогаш не било полесно. Кажете му збогум на стресното донесување одлуки и стравот од патеката за електроника. Нашата мисија е едноставна да испорачуваме одлични производи и да ги олесни. Изберете onn. И вратете се да ја користите вашата мозочна моќ за важните работи во животот како да размислите за прашањето, "Што треба да гледам гледајќи овој викенд? " Он. 16 GB SD картичка со целосна големина, 8 пакет. 2.840 20 MP фотографии, 3,5 часа HD видео снимање/HD филмови. Компатибилен со повеќето камери и компјутери. Доказ за вода, шок, температура и магнет. Капацитет од 16 GB. 85 MB/s Брзина на читање. Брзина на пишување 10 MB/s. Употребата : видео камери, фотоапарати и фотоапарати, камери DSLR, лаптоп компјутери и десктоп компјутери.

За производот

Купувачите избираат и